header
     
  Multi-Family Israel מולטיפמילי ישראל - קרן מולטי פמילי בארה"ב
 

קרן השקעות נדל"ן בארה"ב Multi-Family Israel מולטיפמילי ישראל הינה פלטפורמה איכותית למשקיעים ישראליים להשקיע (ואפילו בחלק מהמקרים להיות כחלק מהשותף הכללי) בצורה חכמה במקבצי דיור במיקומים אטרקטיביים בארה"ב. היעד שלנו, באמצעות שיתוף פעולה עם מפעילים מקומיים בעלי שם, להפיק רווחים מקסימליים תוך שיפור איכות חייהם של אלפי דיירים אמריקאים!
 
 
ערן רון - השותף המנהל הישראלי של הקרן:
ערן רון, בעל השכלה אקדמית מהאוניברסיטאות המובילות הן במינהל עסקים (מצטיין דיקאן האוניברסיטה) והן במדעי המחשב, פעיל מאז 1995 בעולם העסקים בכל הקשור להשקעות, נדל"ן, ניהול, תכנות מחשבים והשילוב בניהם. עם הנסיון רב השנים והידע הרב תחומי המיוחד, ערן רון מנהל השקעות המשלבות שיטות שונות בשוק ההון ובנדל"ן בהצלחה רבה. בין הלקוחות לשירותי הייעוץ המגוונים של ערן והקבוצה במהלך השנים נימנים גם הארגונים המובילים במשק: בנק לאומי, בנק דיסקונט, ממשלת ישראל, ההסתדרות ועוד.

 
ערן רון הינו מהמובילים החוקרים מודלים בעזרת פיתוחי תוכנה להערכת צפי לשינויי מחירי הנדל"ן באזורים השונים. ערן הינו אחד המומחים בחקר תופעת ה Gentrification בשוק הנדל"ן האמריקאי. התופעה והחקר שלה מאפשרים לקבל תחזיות לשינויי מחירים בעקבות נדידת אוכלוסיה צעירה ומשכילה כפי שקורה באזורים שונים בארה"ב.
 
סיכום היתרונות של ערן רון הרלוונטיים לקרן:
  • יכולת מוכחת בהשגת רווחים גבוהים בהשקעות נדל"ן בארה"ב
  • יתרון טכנולוגי: מפתח כלי תוכנה להשגת יתרון תחרותי בהשקעות
  • יכולת מוכחת בסגירת עסקאות גם עם הארגונים הגדולים ביותר
  • מקבל באופן אישי אמון מחברות הנדל"ן האיכותיות מארה"ב, בעלות יכולת מוכחת לתפקיד שותף מקומי איכותי לקרן.
  
דוגמאות של הצלחות מהזמן האחרון בנדל"ן בארה"ב:
 
יש לשים לב שבהשקעות נדל"ן אנו חותרים להשגת מקסימום רווח בשני פרמטרים עיקריים: עליית ערך הנכס וההכנסה ה "מניבה" השוטפת (מהשכירות)
הדוגמאות של הנכסים הינן מתוך תיק הפעילות שלנו בפילדלפיה ארה"ב:

1. בנכס זה ברח' Montgomery בפילדלפיה, ניתן לראות את עליית הערך של יותר מ 240% (ממחיר הקנייה שלנו ע"ס 89,000$ לשווי המוערך ביום הכתיבה של מעל 219,000$) מאז 10/2018. הנכס, מאז רכישתו, לא עבר שיפוץ מאסיבי אלא היו בו הוצאות אחזקה קטנות יחסית.
2. כיוון שנכס זה מניב שכירות ע"ס 1400$ בחודש.. התשואה ברוטו מההשכרה (ללא התחשבות ברווח מעליית הערך שיושג ביום בו נחליט למכור את הנכס וללא התחשבות בהוצאות השוטפות) הינה לכן: 18.8%

GainsRealEstateInvestments_Montgomery0922_Appreciation.png


דוגמה לנכס שההשקעה בו הייתה באסטרטגיית השאת ערך באמצעות שדרוג ("פליפ" )


 
נכס זה נירכש על ידינו ב 77,000$ ונימכר לאחר שיפוץ חלקי ב 145,000$ (הסכום הרשום בלוחות, 152,500$, כולל חלק שהוחזר לקונה לתשלום הוצאותיו במסגרת העסקה וניקרא Seller Assist). עלות השיפוץ החלקי הייתה כ 20,000$.

 
דוגמה לנכס קטן יותר שההשקעה בו הייתה באסטרטגיה של הבאת ערך באמצעות שדרוג ("פליפ") תוך השכרה לטווח קצר. נכס זה נרכש על ידינו תמורת 47,500$ ונמכר לאחר שיפוץ חלקי תמורת 110,800$ (הסכום הרשום ברישומים, 112,500$ כולל חלק שהוחזר לקונה לתשלום הוצאותיו במסגרת העסקה ונקרא Seller Assist). עלות השיפוץ החלקי עמדה על כ-32,700 דולר וההכנסה משכר דירה בזמן הקצר בה הושכרה עמדה על 11,000 דולר.
 

 
* מולטי פמילי ישראל באמצעות חב' מיינפריים סיסטמס בע"מ פועלות על פי החוק וכללי הרשות לניירות ערך לרבות בהגבלת מס' האנשים המקסימלי שיקבלו את חומרי הצעת ההשקעה של הקרן. הקרן מיועדת למשקיעים כשירים. אנו עשויים לאפשר למשקיעים נוספים לקבל את החומרים ולשקול את מועמדותם להשקעה כל עוד מספרם אינו עולה על 35 או לפי כללי הרשות המעודכנים. לכותבים עשוי להיות עניין אישי בתוכן. אנחנו והרשות לניירות ערך ממליצים לקבל ייעוץ מקצועי אישי הלוקח בחשבון את הנתונים והצרכים הספציפיים של כל אדם. אתר זה אינו תחליף לייעוץ כזה. המידע באתר זה הינו ראשוני בלבד ומוגש "כפי שהוא".

 
Site ver: 280822
credits:
Image by graystudiopro1 on Freepik